Gorštakov jesenji niz

Gorštak – Centar 70 : 66

Juniori Gorštaka nastavljaju sa jesenjim pobjedničkim nizom, u prvenstvu Crne Gore u košarci za juniore – Sjeverna regija.

Ovoga puta je pobijeđena odlična ekipa Centra iz Bijelog Polja, kluba koji pod vođstvom Gorana Rike Vojinovića već sezonama ostvaruje dobre rezultate u takmičenju mlađih kategorija.

Domaćin su prednost stekli u drugoj četvrtini i uspjeli da je sačuvaju pred naletima „trojki“ gostiju u završnici utakmice.

U sastavu trenera Dražena Dulovića, ponovo je najefikasniji bio Blažo Drašković sa 45 koševa dok su kod gostiju najbolji bili Femić i Gušmirović.

Juniori Gorštaka su nakon jesenjeg dijela prvenstva, zauzeli drugo mjesto iza vršnjaka iz bjelopoljskog Jedinstva.

Utakmica se igrala u sali Osnovne škole „Risto Manojlović“, bez gledalaca.

Sudije: Gušmirović (Bijelo Polje) i Bulatović (Kolašin).Rezultat po četvrtinama: 18 . 20, 22 : 9, 10 : 16, 20 : 21

GORŠTAK: Dožić 3, Drašković 45, R.Bulatović, Kovijanić 7, Lakićević, B.Bulatovič 2, Jeknić 10, Zejak 2, Grujić, Mulević, Rondović 1, Milošević, Čogurić, Šćepanović

CENTAR: U.Vojinović 3, Kljajević, Milić 2, A.Vojinović 8, Zečević, Drndar 4, Vasić, Janković 9, Dizdarević 4, Femić 21, Bojović, Gušmirović 15.